Schronisko Dobrych Myśli

Schronisko Dobrych Myśli położone jest w sercu Ciezkowicko-Roznowskiego Parku Krajobrazowego.

Do schroniska można dojść pieszo szlakami turystycznymi, dojechać rowerem lub samochodem. Utwardzona droga pod samo schronisko.

Jadąc samochodem od strony Tarnowa należy kierować sie na Zakliczyn n/D, następnie Gródek n/D i w miejscowości Paleśnica skręcić do Jamnej. Na samą górę dojeżdżamy skręcając przed dolnym parkingiem gdzie zlokalizowana jest czerwona tablica Ciężkowicko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego oraz znak drogowy nakaz zakładania łańcuchów. Oz Zakliczyna do schroniska prowadzą tez tablice informacyjne do Chatki Włóczykija która znajduje się tuż obok SDM.
Z kierunku Nowego Sącza zalecany dojazd przez Gródek/D i Paleśnicę.
Od Ciężkowic przez Kąśną i Siekierczynę

Chata z drewnianych bali, z pięknym widokiem i domową atmosferą. Smaczna kuchnia urozmaicona tradycyjnymi potrawami, powstała jako uzupełnienie wypoczynku w Jamnej dla turystów pragnących spędzić wolny czas z dala od miejskiego zgiełku. Gościnność gospodarzy jest kontynuacją misji podjętej w 1997r. w bacówce UAM w Jamnej, Zapraszamy w gościnne progi w bezpośrednim sąsiedztwie Chatki Włóczykija.

Najcenniejsze co możemy Państwu zaproponować, to abyście zatrzymali się tu choć na chwilę, przytulili do siebie, do gór, do brzóz i  zapomnieli o troskach jakie zostały w dolinach. postaramy się dodać do tego cząstkę siebie,domowej atmosfery, bo to miejsce to dom, to nasz dom dla was, ludzi w drodze aby można się tu zatrzymać na chwile, a może trochę dłużej…

Schronisko Dobrych Myśli jest przede wszystkim zapleczem gastronomicznym uzupełniającym ofertę turystyczną Jamnej z regionalnymi potrawami i ofertą lokalnych 100% soków i napoi, przyrządzanych wg własnych receptur. posiadamy również zaplecze noclegowe oraz rekreacyjne.

Znajdujemy się w Sieci Małopolskiego Dziedzictwa Kulinarnego

W pobliżu schroniska znajduje się klimatyczna Chatka Włóczykija z rzeźbami lokalnego artysty Stanisława Sochy. W Jamnej możemy skorzystać ze strawy duchowej w Domu św. Jacka i Sanktuarium MB Niezawodnej Nadziei.

Więcej o możliwości spędzenia czasu i atrakcjach Jamnej znajdziecie Państwo na stronie www.jamna.com.pl

Telefon: 603811711, 510 573 218

https://www.jamnaschronisko.pl/

Adres:

Schronisko Dobrych Myśli
Jamna 46
32-842
Polska

Uzyskaj wskazówki od Przejdz