Gospodarstwo Agroturystyczne “Wczasy od staruszka do maluszka” (“Czarna Sosna”)

Naszym Gościom oferujemy pobyt w cichej, malowniczej okolicy, otoczonej zalesionymi pagórkami, które sprzyjają obfitym grzybobraniom, obserwacji dzikich zwierząt oraz uprawianiu różnorodnych sportów i podejmowaniu aktywności fizycznej o każdej porze roku. Dysponujemy komfortowymi pokojami gościnnymi (tv, Wi-Fi) i ogólnodostępnym aneksem kuchennym oraz wielofunkcyjnym obiektem całorocznym, zlokalizowanym obok domu, w którym mieszczą się dwie sale rekreacyjno -wypoczynkowe (miejsca siedzące dla 40 osób, stół  bilardowy, TV, Wi-Fi), w pełni wyposażona kuchnia i łazienka. 

Oferujemy posiłki ze zdrowej, naturalnej żywności, pochodzącej z lokalnych upraw i hodowli oraz promujemy tradycyjną kuchnię regionalną, której tajniki zdradzamy podczas prowadzonych warsztatów kulinarnych. Posiadamy miód i inne produkty pszczele z własnej pasieki, w ramach której dla zainteresowanych turystów organizujemy warsztaty tematyczne. 

Posesja jest w całości ogrodzona, zapewniając miejsca parkingowe oraz umożliwia błogi wypoczynek, grillowanie w altance ogrodowej, czy leżakowanie w hamaku podczas gdy dzieci mogą bezpiecznie biegać i bawić się z naszymi lub swoimi zwierzętami, które są u nas  mile widziane.

Telefon: 517 754 554

http://www.wczasyodmaluszkadostaruszka.nstrefa.pl/

Adres:

ul. J. Słowackiego 30
33 – 160 Ryglice
Polska

Uzyskaj wskazówki od Przejdz