Gospodarstwo Agroturystyczne “Filipówka” na Podlesiu Uniszowskim

Na wzgórzu, pod lasem, w przepięknym i malowniczym miejscu, oddalonym od zgiełku miasta i szumu aut, oddajemy do dyspozycji komfortowe i przytulne trzy pokoje (2-osobowe, RTV), z oddzielną łazienką, z pięknymi widokami na las, wzgórza i najbliższą okolicę.

Zapewniamy pyszne jedzenie, zdrową źródlaną wodę z leśnego ujęcia, przejażdżki rowerowe i skuterem, spacery, grzybobranie, grilla, plac zabaw dla dzieci, „świątynie dumania” (altanę), a zimą kuligi. W pobliżu jazda konna i wędkowanie.

Wymarzone miejsce na urlop dla rodziców z dziećmi, osób potrzebujących ukojenia w ciszy i spokój oraz wszystkich tych, którzy kochają naturę!

Jedyne kategoryzowane przez PFTW, jednogwiazdkowe gospodarstwo w okolicy!

Dodatkową atrakcją w gospodarstwie jest „Ogródek Letni”.

W „Ogródku” serwujemy przepyszną, oryginalną włoską kawę Segafredo (espresso, latte macciatto, capuccino), gorącą czekoladę, oryginalną irlandzką herbatę Brodis, napoje chłodzące i soki oraz piwo z beczki Okocim. Oprócz tego przepyszne dania z grilla: karkówka po uniszowsku, żeberka a’la gaździna, kiełbaska i uwielbiane przez naszych klientów pieczone ziemniaczki z grilla z tzatzikami.

Dla „łakomczuszków” też coś się znajdzie – wspaniałe puchary lodowe jak np.: tartuffo, czekoladowe marzenie, owocowe cudo, puchar malaga, truskawkowy raj, kawa mrożona, czekolada mrożona, wielosmakowe mleczno-lodowe shake, a dla naszych małych pociech desery lodowe: Picoccio i pszczółka Maja .

W „Ogródku” organizujemy także plenerowe imprezy tj: urodziny, imieniny, spotkania rodzinne, klasowe, 18-tki. (zgodne z wcześniejszą rezerwacją), jak również w weekendy: plenerowe wieczory z karaoke czy potańcówki przy orkiestrze.

Telefon: 608 740 242, 14 6540 644
E-mail: [email protected]

https://www.facebook.com/filipowkanapodlesiu/

Adres:

Uniszowa 66
33-160 Ryglice
Polska

Uzyskaj wskazówki od Przejdz