Bacówka Jamna

Czekamy na Państwa w samym sercu Ciężkowicko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego, w powiecie tarnowskim, województwie małopolskim. Dotrzeć do nas łatwo. Można to zrobić pieszo – wybierając jeden z kilku, różnego stopnia trudności i różnej długości szlak turystyczny – na rowerze, bądź samochodem. Jeśli ktoś z daleka i samochodu nie posiada może dojechać do pobliskich nam miejscowości pociągiem lub autobusem by stamtąd nie trudząc się zbytnio, po kilkudziesięciu minutach spaceru zapukać do naszych drzwi.

Tworząc na nowo to miejsce najbardziej zależało nam na wskrzeszeniu lub bardziej odnalezieniu harmonii, która jest tak potrzebna każdemu kto na chwilę wyrywa się pędzącej, nerwowej codzienności. Zależy nam aby dobrze czuli się u nas zarówno uciekający od świata samotnicy jak i spragnieni wrażeń miłośnicy dobrej zabawy i  obfitego jadła. Niemożliwe? Robimy wszystko by stało się możliwe.

Dla szukających spokoju mamy jednoosobowe pokoje lub apartamenty z własnym aneksem kuchennym. Mnogość szlaków turystycznych krzyżujących się u naszych drzwi, dziewiczość okalających nas lasów pełnych grzybów i jagód, sprawiają, że Ci którzy chcą, odnajdą u nas warunki do wyciszenia.

Dla tych z Państwa którzy szukają towarzystwa i spragnieni są zabawy przygotowaliśmy otwartą długo i serwującą regionalne potrawy karczmę, ze znakomitymi kucharzami i profesjonalną obsługą. Mamy też dla Państwa wiatę biesiadną, grill chatę, ogródek piwny i plac ogniskowy. Na  specjalne zamówienie przygotowujemy również imprezy z gatunku „Czego dusza zapragnie”.

Specjalne miejsce na liście naszych trosk zajmuje rodzina. Robimy wszystko by stworzyć warunki do wypoczynku i wspólnej przygody zarówno dla rodziców jak i maluchów. W tym celu wybudowaliśmy wielopoziomowy plac zabaw ze zjeżdżalniami, huśtawkami, zawieszoną na drzewie „Chatką Baby Jagi”i piaskownicą pod dachem. Serwujemy też specjalne „Menu dla Malucha” a podczas organizowanych przez nas imprez o dobrą zabawę dzieciaków w różnym wieku dba profesjonalna animatorka.

Na Gości ze sportowym zacięciem czeka boisko do siatkówki, wypożyczalnia rowerów a zimową porą nasza baza narciarska „Jastrzębia” oddalona od Bacówki niespełna 3 km.

Chętnie ugościmy wszystkich Państwa, i tych, którzy strudzeni pieszą wędrówką przycupną na chwile by napić się herbaty jak i tych którzy zaplanują wielodniowy urlop pełen atrakcji. Jesteśmy pewni, że niesamowity widok ośnieżonych, tatrzańskich szczytów czy wzburzonej tafli Jeziora Rożnowskiego, który przy dobrej pogodzie wita każdego zasiadającego na naszym tarasie połączy nas w zachwycie nad Jamną.

Telefon: 14 665 41 18
Tel. Kom: 517 340 735, 501 455 306
Email: [email protected]

www.bacowkajamna.pl

Adres:

Jamna 14
Paleśnica
32-842
Polska

Uzyskaj wskazówki od Przejdz