Fotorelacja z IV Biegu na Brzankę

W tym roku w IV już Biegu po Koronę „Jej Wysokości Brzanki”, uczestniczyło aż 74 zawodników. Dystans wynosił 10 km, a start był w Olszynach. W kategorii mężczyzn zwyciężył Krzysztof Wiernusz z klubu Finisz Rymanów, a w  kategorii kobiet pierwsza na metę przybiegła Beata Słomska z LKS Burzyn. Wyniki biegu:

https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fbieg.czado.com%2Fsites%2Fdefault%2Ffiles%2Fpliki%2FWYniki4-goBieguNaBrzanke2018.pdf&h=ATNWrLzd4Htjm3u5cuNim52sIEUPdWvXHqvSb4dtL0r83oMq2TDdTJ6CEAY-n6B_99m2LxrshVOC26cXXUG8apx5ldx0Sr9eU_b-tB8&s=1

Pod wieżą na Ratówkach, jak co roku, zgromadziło się wiele organizacji oraz instytucji, wraz ze swoimi stoiskami. Były gry, zabawy, pyszne jedzenie i wiele pozytywnych emocji. Uczestnicy atrakcji mogli skorzystać także z ciekawych konkursów oraz gry terenowej. Warto wspomnieć, iż jednym z prowadzących imprezę był Jakub Nowak, Prezes Stowarzyszenia „My Pogórzanie” – twórców Pogórzańskiej Krainy Gościnności. Na stoisku organizacji gry terenowe oraz promocję regionu prowadziła członek Komisji Rewizyjnej stowarzyszenia – Agnieszka Maluciak.